Služby ktoré ponúkame

V optike Bene Plus Vám ponúkame odborné poradenstvo, široký výber, predaj ​a servis ​dioptrických a slnečných okuliarových rámov. Na našich prevádzkach zhotovíme pre Vás optické pomôcky podľa vašich predstáv.

Počas roka poskytujeme zaujímavé zľavy na vybraný tovar a produkty. Na našich pracoviskách sme vám plne k dispozícii odborným poradenstvom a poskytujeme služby optometristov, ktorí za výhodných podmienok Vám zmerajú zrak už aj na počkanie.

Vyšetrenie zraku

V našej optike vám ponúkame vyšetrenie zrakovej ostrosti skúsenými optometristami. Určite neodporúčame neodborné meranie zraku a kúpu okuliarov niekde ,,v knižnici alebo na trhovisku“. Meranie zraku môže byť aj zážitok, presvedčiť sa o tom môžete v našej optike, kde vám zrak vyšetríme na novom prístroji využívajúcom 3D technológiu. Nezabúdajme, oči máme síce dve ale zrak len jeden.
Ak máte záujem o profesionálne služby, objednajte sa na vyšetrenie u nás telefonicky, emailom alebo cez objednávací formulár.

Aplikácia kontaktných šošoviek

Uvažujete nad kontaktnými šošovkami, ale neviete správny postup? V našej optike vám naši optometristi ponúkajú aj aplikačné služby. V rámci aplikácie je meranie zrakovej ostrosti, kontaktologické poradenstvo, poučenie o správnom zaobchádzaní s kontaktnými šošovkami a ich nosenie, nácvik samotnej aplikácie. Kontaktné šošovky spolu s roztokom si samozrejme môžete u nás zakúpiť.
Ak máte záujem o tieto služby, objednajte sa na vyšetrenie u nás telefonicky, emailom alebo cez objednávací formulár.

 Objednanie sa na vyšetrenie zraku alebo kontaktné šošovky
v prevádzke v Centre mesta – valerianna – 0915 330 652

 Objednanie sa na vyšetrenie zraku alebo kontaktné šošovky
v prevádzke KNSP Čadca – dlhá chodba – 0915 857 122

Objednávací formulár na vyšetrenie zraku

Táto stránka je chránená reCAPTCHA od Google Zásady ochrany osobných údajov a Podmienky služby.

Spolupracujeme s renomovanými firmami v oblasti optiky